Вход

Ігровий автомат 2 Million B.C.

Играть на деньги
Виробник Betsoft
Дата релізу 2011
Барабанів 5
Ліній до 30
RTP 92%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Фріспіни, бонусний тур

Слот-машина 2 Million B.C. з’явилася в 2011 році. Розробка належить компанії Betsoft. Унікальність гри – 3 бонусні етапи з різними механіками. На оригінальній демо-версії на нашому сайті гості можуть спробувати гру і дочекатися настання бонуса кожного типу. Після попередньої підготовки запускати ігрові автомати на гроші набагато вигідніше.

Особливості автомата

Сюжет відеослота показує життя предків сучасної людини. На передньому плані – представник древнього племені, головний герой. По сюжету, заради своєї коханої, він готовий на різні подвиги. Наприклад, він шукає заповітний червоний діамант, долаючи труднощі життя в дикій природі. Його атакують бджоли в джунглях, а найскладнішою буде зустріч з диким хижаком.

Усі символи апарату пов’язані з найважливішими моментами сюжету, який розкривається в коротких роликах і бонус-турах. Елементи гри розміщуються за класичною схемою. Гравець запускає 5 барабанів, на яких з’являються кам’яні артефакти, вази, діаманти, знаряддя праці і інші тематичні зображення в 3d графіці. Обертання котушок, їх зупинка і супроводжуються звуками. Поява призової комбінації – різними мелодіями на барабанах.

Якщо захочете побачити нереальних монстрів, запустите ігровий автомат Monster Lab.

Символи і комбінації

У слот-машины 3 спецсимволи і 10 звичайних ілюстрацій. Серед звичайних, 6 найцінніших створюють виплати при появі від двох повторів. Усі інші – від трьох. Копії повинні розміщуватися на лінії підряд (всього їх 30), починаючи з лівого барабана. Число ліній і налаштування ставки регулюються. Найцінніші елементи гри створюють такі максимальні винагороди:

  • дівчина – 500;
  • лев – 400;
  • бджола – 300;
  • кам’яний моноліт – 250;
  • колесо з каменю – 200.

Жолудь і Розкид (вогнище) ніякої власної цінності не мають. Бонусний білий діамант, окрім запуску тематичного раунду, виплачує від 40 до 200 ставок за копії від 3 до 5.

Бонусні раунди

Три зображення вогнища стартують серію фриспинов. Обертання виконуються на тій ставці і при тих параметрах, які були налагоджені на момент запуску FS.

Жолуді, які іноді попадаються на барабанах, накопичуються за принципом лічильника. Вони зберігаються у верхній частині екрану. Як тільки накопичується 3 – запускається міні-гра з полюванням на хижака. Персонаж кидає камені в небезпечну тварину і заробляє за це додаткову нагороду.

Якщо на екрані в лінії з’явиться 3 кристали – спрацює додатковий ігровий етап. До героя прибіжить дівчина, і повідомить, що її скарб вкрав лев. Далі рятівникові належить вибрати один з 3 способів відібрати цінність у хижака. Треба насмішити супротивника, атакувати, або непомітно піддатися. За це гравець отримує додаткову суму.

Сейчай выигрывают

Ma*** cейчас
выигрывает 565 грн
Mira*** cейчас
выигрывает 592 грн
Ariu*** cейчас
выигрывает 39 грн
Au*** cейчас
выигрывает 356 грн
Jo*** cейчас
выигрывает 864 грн
Sira*** cейчас
выигрывает 873 грн
Kula*** cейчас
выигрывает 838 грн
Ka*** cейчас
выигрывает 605 грн
Ariu*** cейчас
выигрывает 797 грн
Grani*** cейчас
выигрывает 680 грн
Anara*** cейчас
выигрывает 98 грн
Da*** cейчас
выигрывает 615 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 595 грн
Grani*** cейчас
выигрывает 147 грн
Do*** cейчас
выигрывает 555 грн
Скачать