Вход

Ігровий автомат Atlantis Queen

Atlantis Queen
Играть на деньги
Виробник Playtech
Дата виходу 2015
Барабанів 5
Лінії 25
RTP 95.98%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Відеослот Atlantis Queen вийшов в 2015 році. Команда Playtech створила слот-машину з двома бонус-турами, де гравець навмання вибирає особливі характеристики фриспинов і їх кількість. Якщо хочете пограти в ігрові автомати на реальні гроші в Україні, обирайте наш зал.

Особливості автомата

Сюжетом для слот-машини послужили легенди і міфи про життя підводного світу. У епоху античності вважалося, що в океанічних глибинах є свої божества і таємничі сили. На дні океану цінні перли і античний храм, який приводить у безкоштовних спінів. Правлять царством Корольова Атлантис і нептун, що виступають головними персонажами цієї історії.

У слот-машини стандартна схема розміщення елементів. На прозорих барабанах розташовані ілюстрації, пов’язані з сюжетом, а також символіка з колоди карт. Барабани обертаються і зупиняються одночасно. Це супроводжується звуковими ефектами. На бонусних етапах включається ритмічна мелодія. Ілюстрації статичні і підсвічують легкими анімаційними ефектами тільки під час формування виграшної комбінації.

Якщо вам сподобалася тематика екзотичних цивілізацій, можемо порекомендувати також грати в Totem Island онлайн.

Символи і комбінації

Правило нарахування нагород : зліва направо повинно з’явитися від 2-х повторів цінних символів або від 3-х копій інших звичайних зображень. Найбільш цінними вважаються комбінації по 5 елементів:

  • Нептун — 5000;
  • ящик із золотом — 1000;
  • щит — 350;
  • зелена рибка — 250;
  • червона рибка — 200.

Повтори іншої символіки приносять до 200 ставок у банк. Також виплати формуються за повтори від 2-х розкид. Гравець отримує від 1 до 100 загальних ставок.

Бонусні раунди

Бонусний раунд Pearl Bonus починається після появи на екрані трьох Уайлд в центральних колонках значень. Вони можуть розташовуватися у будь-яких позиціях незалежно від ліній. Гравець вибирає раковини серед 9 запропонованих. У кожній прихована перлина різної гідності. Можна знаходити золоті, срібні і бронзові перли, дають додаткову вигоду.

Етап Atlantis Temple Bonus стартує за появи на екрані 3 Розкид із зображенням підводного храму. Пропонується новий інтерфейс: 4 рядки сірих прямокутних каменів. Гравець по черзі вибирає кам’яні блоки з різними бонусними властивостями, починаючи з самого нижнього ряду. У першому ряду навмання вибирається число фриспинов (до 12). У другому — множник виграшів під час Free Spins (до х5). У третьому опиняється додатковий Розкид, що створюватиме виплати за принципом Scatter. У четвертому визначиться ще один Уайлд на час призових обороти. Після визначення усіх додаткових характеристик призового туру, запускаються безкоштовні обертання слот-машини.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Tho*** cейчас
выигрывает 765 грн
Mne*** cейчас
выигрывает 102 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 816 грн
Morlu*** cейчас
выигрывает 132 грн
Na*** cейчас
выигрывает 452 грн
Fordre*** cейчас
выигрывает 781 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 39 грн
Dagda*** cейчас
выигрывает 761 грн
Mari*** cейчас
выигрывает 754 грн
Yuni*** cейчас
выигрывает 58 грн
Auri*** cейчас
выигрывает 76 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 34 грн
Fe*** cейчас
выигрывает 337 грн
Opi*** cейчас
выигрывает 70 грн
Saithi*** cейчас
выигрывает 875 грн
Скачать