Вход

Ігровий автомат Aztec Gold

Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2016
Барабани 5
Лінії 9
RTP 96%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Фріспіни, раунд на подвоєння

Найуспішніший продукт провайдера Mega Jack — слот про долину ацтеків Aztec Gold, відомий як Піраміди. Простий відеослот був випущений в 2008 році і досі притягає своєю цікавою бонусною механікою вибору пірамід. Бонус-тур приносить гравцеві велику випадкову виплату. Випробувати механіки апарату можна на нашому сайті прямо зараз. Тут ви знайдете і інші слоти онлайн на будь-яку тематику.

Особливості автомата

Уся ігрова символіка на слоті Золото Ацтеків пов’язана з побутом і життям древнього племені. Показані як представники народу, так і головні символи аспекти їх життя. На ілюстраціях з’являються тварини і птахи, головні елементи культури живлення і цінні артефакти. Ключова подія для гравця — потрапити в древню гробницю, щоб забрати великий виграш.

У апарату стандартна схема розміщення елементів. Процес спінів проходить як запуски барабанів. Обертання супроводжуються простими звуковими сигналами. Нові картинки випадають за принципом зупинки барабанів. Усі картинки і фонове зображення — статичні. Підсвічує лише виграшна лінія.

Якщо захочеться різноманітити тематику і пограти в щось забавне, рекомендуємо випробувати ігровий автомат Mamma Mia.

Символи і комбінації

Нагороди нараховуються за набори однакових ілюстрацій — від трьох повторів. Вони повинні розміщуватися на лініях. Число ліній регулюється від 1 до 10. Ставка на кожну з них варіюється від 1 до 500. Максимальні виплати (у ставках) приносять повтори 5 ілюстрацій:

ul>

 • маска тварини — 3000;
 • представник ацтеків — 1000;
 • мешканка племені — 750;
 • орел — 500;
 • тигр і жаба — 100.
 • На будь-якому з 3 центральних барабанів може з’являтися спецсимвол Вайлд (тотем із золота). Він замінює прості ілюстрації (птаха — тільки в одному осередку).

  Бонусні раунди

  При появі трьох Bonus символів на апараті спрацьовує раунд з новим інтерфейсом. Мета гравця — вибрати одну з 6 пірамід. Кожна з них створена з різних матеріалів, що визначає цінність древньої пам’ятки культури. Лише у одну з них вхід відкритий — треба вгадати, в яку саме. Для цього дається 3 спроби і у будь-який момент етап можна перервати, забравши поточний виграш. Якщо вхід успішний — гемблер заробляє додаткову вигоду, яка додається до банку після закінчення етапу.

  Магічний бонус запускається при появі мінімум трьох золотих фігурок на екрані. У цьому раунді сусідні картинки перетворюватимуться на однакові, що створить більше виплат по лінійних комбінаціях.

  За бажанням користувач може прийняти участь в риск-игре. Вона доступна після кожного успішного спіна з винагородою. На синьому екрані викладені 5 карт. Сама крайня ліворуч — карта дилера. Вона відкрита, а інші — перевернуті. Користувач навмання відкриває будь-яку з 4 карт, що залишилися. Якщо вона виявиться старша за першу — виграш подвоюється, якщо молодше — нагорода згорає.

  Производитель

  Минимальная ставка

  Количество линий:

  Максимальная ставка

  Количество барабанов

  Автоигра

  нет

  Бонус раунды

  нет

  Риск-игра

  нет

  Сейчай выигрывают

  Bu*** cейчас
  выигрывает 297 грн
  Centri*** cейчас
  выигрывает 776 грн
  Balla*** cейчас
  выигрывает 491 грн
  Tho*** cейчас
  выигрывает 626 грн
  Bu*** cейчас
  выигрывает 462 грн
  Conju*** cейчас
  выигрывает 307 грн
  Nuada*** cейчас
  выигрывает 334 грн
  Alsa*** cейчас
  выигрывает 54 грн
  Dori*** cейчас
  выигрывает 539 грн
  Nua*** cейчас
  выигрывает 773 грн
  Co*** cейчас
  выигрывает 257 грн
  Za*** cейчас
  выигрывает 83 грн
  Kula*** cейчас
  выигрывает 329 грн
  Ni*** cейчас
  выигрывает 85 грн
  Buza*** cейчас
  выигрывает 318 грн
  Скачать