Вход

Ігровий автомат Aztec Gold

Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2016
Барабани 5
Лінії 9
RTP 96%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Фріспіни, раунд на подвоєння

Найуспішніший продукт провайдера Mega Jack — слот про долину ацтеків Aztec Gold, відомий як Піраміди. Простий відеослот був випущений в 2008 році і досі притягає своєю цікавою бонусною механікою вибору пірамід. Бонус-тур приносить гравцеві велику випадкову виплату. Випробувати механіки апарату можна на нашому сайті прямо зараз. Тут ви знайдете і інші слоти онлайн на будь-яку тематику.

Особливості автомата

Уся ігрова символіка на слоті Золото Ацтеків пов’язана з побутом і життям древнього племені. Показані як представники народу, так і головні символи аспекти їх життя. На ілюстраціях з’являються тварини і птахи, головні елементи культури живлення і цінні артефакти. Ключова подія для гравця – потрапити в древню гробницю, щоб забрати великий виграш.

У апарату стандартна схема розміщення елементів. Процес спінів проходить як запуски барабанів. Обертання супроводжуються простими звуковими сигналами. Нові картинки випадають за принципом зупинки барабанів. Усі картинки і фонове зображення – статичні. Підсвічує лише виграшна лінія.

Якщо захочеться різноманітити тематику і пограти в щось забавне, рекомендуємо випробувати ігровий автомат Mamma Mia.

Символи і комбінації

Нагороди нараховуються за набори однакових ілюстрацій – від трьох повторів. Вони повинні розміщуватися на лініях. Число ліній регулюється від 1 до 10. Ставка на кожну з них варіюється від 1 до 500. Максимальні виплати (у ставках) приносять повтори 5 ілюстрацій:

ul>

 • маска тварини – 3000;
 • представник ацтеків – 1000;
 • мешканка племені – 750;
 • орел – 500;
 • тигр і жаба – 100.
 • На будь-якому з 3 центральних барабанів може з’являтися спецсимвол Вайлд (тотем із золота). Він замінює прості ілюстрації (птаха – тільки в одному осередку).

  Бонусні раунди

  При появі трьох Bonus символів на апараті спрацьовує раунд з новим інтерфейсом. Мета гравця – вибрати одну з 6 пірамід. Кожна з них створена з різних матеріалів, що визначає цінність древньої пам’ятки культури. Лише у одну з них вхід відкритий – треба вгадати, в яку саме. Для цього дається 3 спроби і у будь-який момент етап можна перервати, забравши поточний виграш. Якщо вхід успішний – гемблер заробляє додаткову вигоду, яка додається до банку після закінчення етапу.

  Магічний бонус запускається при появі мінімум трьох золотих фігурок на екрані. У цьому раунді сусідні картинки перетворюватимуться на однакові, що створить більше виплат по лінійних комбінаціях.

  За бажанням користувач може прийняти участь в риск-игре. Вона доступна після кожного успішного спіна з винагородою. На синьому екрані викладені 5 карт. Сама крайня ліворуч – карта дилера. Вона відкрита, а інші – перевернуті. Користувач навмання відкриває будь-яку з 4 карт, що залишилися. Якщо вона виявиться старша за першу – виграш подвоюється, якщо молодше – нагорода згорає.

  Сейчай выигрывают

  Co*** cейчас
  выигрывает 563 грн
  Andro*** cейчас
  выигрывает 943 грн
  Gavinra*** cейчас
  выигрывает 174 грн
  Fordre*** cейчас
  выигрывает 94 грн
  Da*** cейчас
  выигрывает 924 грн
  Gri*** cейчас
  выигрывает 16 грн
  Tho*** cейчас
  выигрывает 288 грн
  Mu*** cейчас
  выигрывает 798 грн
  Dori*** cейчас
  выигрывает 911 грн
  Yuni*** cейчас
  выигрывает 213 грн
  Mana*** cейчас
  выигрывает 226 грн
  Mala*** cейчас
  выигрывает 965 грн
  Drela*** cейчас
  выигрывает 804 грн
  Ce*** cейчас
  выигрывает 56 грн
  Mala*** cейчас
  выигрывает 998 грн
  Скачать