Вход

Ігровий автомат Книжки

Книжки
Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2005
Барабани 5
Лінії 9
RTP 92,13%
Спецсимволи Wild, Scatter
Додаткові раунди Фріспіни, ризик-раунд

Гра Книжки розроблена компанією Novomatic в 2005 році. У слоті безліч бонусних функцій, показник його віддачі рівний 92,13%. Геймеры можуть виграти 50 000 доларів в цьому апараті, а також грати в ігрові автомати на гроші від цього провайдера.

Автомат Книжки

Особливості автомата

Ігровий автомат Книга Ра – це онлайн-слот з 9 лініями, 5 барабанами, символом, що розширюється, Вайлдом і Скаттером, раундом фриспинов і грою на подвоєння. Ці опції дозволяють геймерам частіше отримувати виграші. По своїй лаконічності і щедрості симулятор нагадує автомат Mafia Syndicate.

У слота Книжки є декілька особливостей. Виплати можна отримати за ланцюжок з двох однакових зображень. Знак, що розширюється, під час фриспинов випадає часто, а безкоштовні обертання можуть подовжуватися при повторній появі Скаттерів. Символ Розкиду оплачується в загальних ставках на спін незалежно від того, чи випав він на активній лінії або ні.

Символи слота

У автоматі Книжки 9 базових зображень і 1 спецзнак. Мінімальні суми виплат нараховуються при появі карткових зображень. Десятка, валет і пані приносять 5-100 ставок, короля і туз – 5-150. Середні виграші нараховуються за ланцюжки із зображень жука-скарабея або золотої статуї – 5-750 ставок.

Найбільш великі суми приносять послідовності із зображень фараона – 5-2000 ставок, і археолог – 10-5000. Щоб грати в Книжки і отримати фіксований джекпот слота в 50 000 доларів, геймеру необхідно зробити максимальну ставку.

Спеціальні символи апарату

Книжки games

Книга Ра ігровий автомат – слот, в якому тільки один спеціальний знак (зображення книги). Він являється Скаттером і запускає безкоштовні обертання. Якщо у будь-якій позиції ігрового поля з’явиться від трьох таких картинок, гравець отримає 10 фріспінів.

Також цей символ діє як Вайлд. Він допомагає формувати оплачувані послідовності, замінюючи собою базові зображення в ланцюжку.

Спеціальний символ оплачується окремо, незалежно від положення на ігровому полі. За комбінацію з 3-5 зображень книги можна отримати виплату у розмірі 2-200 загальних ставок.

Бонусна гра

Перед запуском 10 безкоштовних обертань вибирається випадковий символ, який розширюється на весь барабан при появі на ігровому полі. Ця опція допомагає отримати більше виграшних комбінацій. Під час фриспинов гра ведеться по ставці, яка була зроблена гравцем до запуску призового раунду.

Друга бонусна гра, передбачена в апараті Книжки онлайн, – ризик-гра. З появою кожної оплачуваної комбінації геймер може перейти в режим гри на подвоєння, натиснувши на клавішу “Gamble”. На ігровому полі з’явиться карта, перевернута сорочкою вгору. Ліворуч і праворуч від неї знаходяться кнопки для вибору кольору – “Red”, “Black”. Мета гри – вірно визначити колір закритої карти. В якості підказки гемблер може використати статистику раніше відкритих карт, яка відображається у верхній частині екрану.

У разі правильної відповіді сума виграшу збільшується в два рази. Якщо геймер не хоче ризикувати отриманою виплатою, він може повернуться в стандартний режим гри, натиснувши на кнопку “Collect”.

Стратегія гри

Щоб отримати виграш, гравцеві необхідно дочекатися випадання оплачуваної комбінації. Вона повинна складатися з двох-трьох або більше однакових зображень на активній лінії. Сума виплати розраховується шляхом множення ставки по лінії на коефіцієнт ланцюжка. Виключенням в грі став Скаттер. Виграш по ньому вважається множенням коефіцієнта кількості символів на загальну суму ставки.

Щоб отримати якомога більше виплат, гравець може задіяти усі 9 ліній. Це дозволить частіше отримувати призові комбінації. Ще один варіант, як виграти в Книжки — активувати тільки одну лінію і зробити на неї максимальну ставку. В цьому випадку шанси на виграш будуть не занадто високі, та зате виплата виявиться великою.

У бонусній ризик-грі геймер може збільшувати отримані виграші в два рази за умови правильного вибору кольору карти. Грати можна до отримання максимальної виплати, яка залежить від діапазону ставки, або до першої невірної відповіді.

Додаток для телефону на Android

скачать игровые автоматы бесплатно Книжки

Гэмблеры можуть завантажувати гру Книжки на свій гаджет і запускати автомат з мобільного. Інтерфейс слота повністю адаптується під будь-які параметри екранів. Запуск автомата з мобільного робиться швидше, ніж у браузерній версії, а для гри геймеру досить стабільного підключення до мережі інтернет. У демонстраційну версію можна грати навіть без виходу в мережу.

Висновки

Застосовуючи виграшні стратегії в грі Книжки, геймеры можуть отримати великі виплати. Запускайте слот Книжки, використовуйте бонусні опції автомата і вигравайте.

Сейчай выигрывают

Buza*** cейчас
выигрывает 657 грн
Thorga*** cейчас
выигрывает 499 грн
Hugi*** cейчас
выигрывает 672 грн
Mu*** cейчас
выигрывает 272 грн
Ke*** cейчас
выигрывает 95 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 305 грн
Oghma*** cейчас
выигрывает 933 грн
Andro*** cейчас
выигрывает 579 грн
Bea*** cейчас
выигрывает 693 грн
Grani*** cейчас
выигрывает 474 грн
Dala*** cейчас
выигрывает 81 грн
Aga*** cейчас
выигрывает 561 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 808 грн
Beaze*** cейчас
выигрывает 692 грн
Tho*** cейчас
выигрывает 785 грн
Скачать