Вход

Ігровий автомат Break Away

Break Away
Играть на деньги
Виробник Microgaming
Дата виходу 2012
Барабанів 5
Способів выграшу 243
RTP 96.29
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Апарат від компанії Microgaming з тематикою про хокей Break Away був випущений в 2012 році. Тут можна запускати до 25 FS і заробляти за повтори в 243 варіантах комбінацій. Відеослот став дуже популярним, тому інші провайдери створили власні версії гри з подібними ілюстраціями. Цей і багато інших автомати онлайн в Україні з фриспинами і бонусними функціями можна спробувати на нашому сайті прямо зараз.

Особливості автомата

Симулятор присвячений грі в хокей. Усі його ілюстрації пов’язані з ігровим процесом. Додаткова призова механіка і функція додавання нових елементів працює як анімація удару шайбою. Картинки розбиваються, як лід. На ілюстраціях, що беруть участь в призовому набір, запускається додаткова анімація.

У слот-машины стандартний розмір сітки символів 5х3. Робота апарату супроводжується звуками і шумом глядачів під час хокейного матчу.

Хочете підняти настрій — починайте грати в So Many Monsters онлайн, оформлений в мультяшному стилі

Символи і комбінації

Отримувати виграші можна за 243 варіантами повторів від 3 до 5 підряд. Зображення, сформували призовий набір — зникають. Інші зображення сходять вниз, а згори додаються нові. Ця механіка безкоштовного додавання нових картинок спрацьовує після кожного успішного обороту з нагородою. Також є додаткова бонусна функція основної гри. Хокеїст може потрапити навмання шайбою у будь-який з трьох центральних барабанів — тоді усі його символи стають Уайлд.

На слоті можуть з’являтися 9 різновидів простих символів, пов’язаних із спортивним матчем, а також 2 спеціальних символів. Логотип автомата — це Уайлд. Він підміняє будь-які зображення, окрім розкиду, і не має власної цінності по лінії. Його особливість: часта поява не одиничними зображеннями, а цілими стовпцями. Це збільшує вірогідність призових комбінацій. Найбільший потенціал виплат в таких простих зображень:

  • нападаючий гравець в червоній формі — 10;
  • хокеїст у білій формі — 5;
  • воротар — 4;
  • суддя — 3,5;
  • пара суперників — 3.

По повтори Scatter нагорода від 5 до 250 ставок. Це найбільший виграш за копії в грі.

Бонусні раунди

Етап бонусних спінів стартує, коли на екрані з’являється 3, 4 або 5 розкидів. Число FS залежить від кількості шайб Scatter і може бути від 15 до 25. Для безкоштовних оборотів зберігається ставка, яка була на момент спіна з випаданням розкиду.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Thordi*** cейчас
выигрывает 722 грн
Mira*** cейчас
выигрывает 212 грн
Felha*** cейчас
выигрывает 320 грн
Thordi*** cейчас
выигрывает 11 грн
Ygg*** cейчас
выигрывает 219 грн
Co*** cейчас
выигрывает 63 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 598 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 157 грн
Mana*** cейчас
выигрывает 547 грн
Da*** cейчас
выигрывает 636 грн
Sai*** cейчас
выигрывает 75 грн
Au*** cейчас
выигрывает 484 грн
Mana*** cейчас
выигрывает 169 грн
Za*** cейчас
выигрывает 729 грн
Thorga*** cейчас
выигрывает 572 грн
Скачать