Вход

Ігровий автомат Diamond Dreams

Diamond Dreams
Играть на деньги
Виробник Betsoft
Дата виходу 2011
Барабанів 3
Ліній 5
RTP 95.1%
Спецсимволи Вайлд,
Додаткові раунди немає

Diamond Dreams — один з найбільш відомих онлайн емуляторів класичних слот-машин. Він був розроблений в 2011 році компанією Betsoft. Його головні особливості — можливість зірвати великий пул на комбінації з трьох діамантів і більш висока вірогідність збирати призові набори за рахунок використання Вайлда. Наш сайт пропонує спробувати демонстраційну версію відеослота, щоб вивчити ігровий процес, а після — запустити ігрові автомати на гроші.

Особливості автомата

Інтерфейс виглядає як імітація реального наземного апарату, який використовується в ігрових клубах і казино. Гравець бачить екран з 3 барабанів. На кожному з них поміщається по 3 ілюстрації. Уся символіка пов’язана з елементами, які використовувалися в самих ранніх версіях слот машин : дзвіночки, вишні, написи BAR, сімки. Проте ключовим тепер стає діамант. Він найцінніший і наділений особливими властивостями Wild.

Процес виглядає як робота реального наземного пристрою. При кожному натисненні старту обертаються і зупиняються котушки з картинками. У верхній частині інтерфейсу представлена уся таблиця виплат. Якщо вдається зібрати набір з виплатою — він підсвічує лінією, а на таблиці з’являється червона стрілка-покажчик. Звуки слота імітують класичну азартну машину.

Пропонуємо також грати Lord Of The Ocean онлайн, якщо сподобається стримане оформлення симулятора, що оглядає.

Символи та комбінації

У апарату Діамантові Мрії всього 7 різновидів елементів, включаючи 3 типи Bar. Комбінації формуються з однотипних повторів. Також виплату створює набір з трьох різних символів (сімка, дзвоник, вишня). Найбільші нагороди в ставках приносять поєднання з таких ілюстрацій:

  • діаманти — 750 (1000);
  • сімки — 100;
  • дзвіночки — 50;
  • вишні — 25;
  • потрійні Bar — 20.

Кристал замінює будь-яку картинку в лінії. У призовому сеті з трьох різних елементів з нагородою 5 ставок не важливий їх порядок. Число ліній завжди дорівнює 5, а користувач може регулювати рівень ставок.

Бонусні раунди

На апараті немає окремого бонус-тура. Максимальну винагороду в 1000 ставок приносять кристали Wild. На цей призовий пул претендують тільки гравці на Max Bet.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Hugi*** cейчас
выигрывает 770 грн
Buza*** cейчас
выигрывает 21 грн
Tho*** cейчас
выигрывает 802 грн
Za*** cейчас
выигрывает 766 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 244 грн
Mne*** cейчас
выигрывает 55 грн
Yuni*** cейчас
выигрывает 65 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 303 грн
Thordi*** cейчас
выигрывает 981 грн
Da*** cейчас
выигрывает 72 грн
Kera*** cейчас
выигрывает 235 грн
Fordre*** cейчас
выигрывает 776 грн
Theta*** cейчас
выигрывает 944 грн
Thordi*** cейчас
выигрывает 462 грн
La*** cейчас
выигрывает 532 грн
Скачать