Вход

Ігровий автомат Fruit Case

Играть на деньги
Виробник Netent
Рік випуску 2013
Барабани 5
Лінії 20
RTP 95,8%
Спецсимволи Скатер, Вайлд
Додаткові раунди Free Falls

Апарат фруктової тематики 2013 року випуску від Netent унікальний відразу двома своїми властивостями: досипання нових символів в основній грі і бонусні Free Falls. Один спін може принести найбільший виграш за рахунок не лімітованого числа випадкових комбінацій і Вайлда з множником нагороди до х8. У нас на сайті можна спробувати Fruit Case і інші слоти України у демо-версии і на реальні гроші.

Особливості автомата

Сюжетна задумка відеослота Fruit Case — відтворити фабрику по виробництву джемів зі свіжих фруктів і ягід. Дисплей з сіткою 5х3 виглядає як фабричний апарат по випуску баночок з повидлом різних смаків і кольорів. Якщо на екрані сформувався набір з нагородою — елементи зникають під пресом, верхні картинки опускаються, а їх місце займають нові.

На слоті використовується проста графіка з елементами, що акуратно промальовували. Процес гри доповнюють легкі анімаційні ефекти і звуку, які не відволікають головного завдання гемблера.

У виробника НетЕнт є ще немало цікавих розробок, де звичні тематики подаються нетривіально. До таких відноситься ігровий автомат Lights.

Символи і комбінації Fruit Case

Гравець отримує нагороди за повтори від трьох ілюстрацій. Копії вважаються, починаючи з самого крайнього лівого стовпця і по 20 фіксованим лініям. Є можливість регулювати число ставок на лінію і номінал.

На екрані можуть з’являтися спецсимволи: Розкид (міксер з коктейлем) і Вайлд (дерев’яний ящик). Вони не мають власного потенціалу в таблиці виплат. Нагороди формуються за лінії простих ілюстрацій (4 фруктових картинки і 3 різновиди баночок. Максимальні виплати (в ставках) по усіх ілюстраціях:

  • полунички — 2000;
  • апельсини — 1000;
  • лимони — 500;
  • груші — 100;
  • банки загортання — 50.

При кожному спрацьовуванні функції додавання свіжих елементів росте множник для Вайлда з х2 до х8. Якщо користувачеві випалу комбінація за участю Wild — виплата множитиметься на той коефіцієнт, який є у спецсимволу на момент виграшу.

Бонусні раунди

При появі на дисплеї трьох бонусних міксерів у фруктовим смузи запускається 10 фриспинов Free Falls. Важлива особливість: бонусні міксери не є Розкидами і спрацьовують лише при формуванні комбінації за лінійним правилом. Wild може замінювати бракуючий міксер. На виграші під час безкоштовних випадань символів встановлений коефіцієнт х 3. Якщо в процесі знову з’являється 3 Scatter на екрані — додається ще 10 Free Falls. В процесі безкоштовних спінів продовжують діяти механіка зникнення ілюстрацій, що зіграли, і додавання нових, а також зростання коефіцієнта для Вайлд.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Da*** cейчас
выигрывает 469 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 341 грн
Kula*** cейчас
выигрывает 336 грн
Sai*** cейчас
выигрывает 843 грн
Ariu*** cейчас
выигрывает 550 грн
Modi*** cейчас
выигрывает 489 грн
Ka*** cейчас
выигрывает 822 грн
Jo*** cейчас
выигрывает 86 грн
Thordi*** cейчас
выигрывает 427 грн
Dagda*** cейчас
выигрывает 694 грн
Modi*** cейчас
выигрывает 111 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 527 грн
Gra*** cейчас
выигрывает 327 грн
Jo*** cейчас
выигрывает 166 грн
Mne*** cейчас
выигрывает 740 грн
Скачать