Вход

Ігровий автомат Fruit Cocktail

Fruit Cocktail
Играть на деньги
Виробник Igrosoft
Рік випуску 2009
Барабани 5
Лінії 9
RTP 94,39%
Спецсимволи Bonus, Wild
Додаткові раунди ризик-раунд, фріспіни

Постачальник ігрового софта Igrosoft випустив віртуальний ігровий автомат на фруктову тематику Fruit Cocktail. Це класичний гамінатор зі стандартними функціями: базовими і спеціальними символами Wild, Scatter, бонусним раундом, ризик-грою, де можна подвоїти виграш. Гра Fruit Cocktail доступна в демонстраційному режимі. Це дозволить випробувати ігрові можливості слота Полунички. Також можна грати в ігрові автомати онлайн від компанії Ігрософт на реальні гроші. RTP ігрового апарату Полунички становить 94,39%.

Для шанувальників провайдера приготовлено ще чимало пропозицій, наприклад, автомат Resident на реальні гроші.

онлайн автомат Полунички

Особливості автомата

Ігровий апарат Fruit Cocktail наділений 5 барабанами і 9 лініями виплат. Призові послідовності в грі зараховуються зліва направо і в зворотному порядку. Подібна особливість в гамінаторах називається «Win both ways». Перед початком гри в слоті Fruit Cocktail слід вибрати кількість активних ліній і зробити ставку. Допускається виставити від 1 до 9 ліній виплат. Ставити можна від 1 до 25 кредитів.

Віртуальний ігровий автомат Полунички містить наступні елементи управління:

 • «Help» – правила гри в слот;
 • «Lines Play» – Кількість діючих ліній;
 • «Bet Per Line» – ставка на лінію;
 • «Total Bet» – загальна ставка;
 • «Bet Max» – максимальна ставка;
 • «Credit» – віртуальний баланс гравця;
 • «Help» – довідка про правила гри і коефіцієнтах виплат;
 • «Start» – запуск барабанів;
 • «Automatic Start» – активація автоматичного режиму гри;
 • «Select Game» – визначити режим гри;
 • «Choose Coin» – вибрати номінал монети;
 • «Paytable» – таблиця виплат;
 • «Take Win» – забрати виграш.

Велику винагороду в онлайн-автоматі Fruit Cocktail Гемблери може отримати в бонусної грі. Максимальний виграш складає 120 000 кредитів.

Повертайте барабани в азартному слоті Полунички і отримуйте високі виплати!

Символи слота

За кожним символом, що містяться в призовий ланцюжку, закріплений певний коефіцієнт виплат. Відповідно, розмір виграшу може змінюватися:

 • Мінімальні виплати приносить зображення вишні. Комбінація з 3 таких знаків забезпечує гравцеві 2 кредити, з 4 аналогічних знаків – 3 кредиту, з 5 – 10 кредитів;
 • Зображення з персиком надає від 3 до 20 кредитів. Сума виплати залежить від кількості символів в комбінації;
 • Послідовність з 5 картинок з яблуками принесе не більше 100 кредитів;
 • Комбінація з 3 знаків з грушею забезпечує Гемблери 20 кредитів, з 4 – 50 кредитів і 5 – 200 кредитів;
 • Картинка з кавуном – від 30 до 500 монет, сума нарахування обумовлена ​​числом цих знаків на активній лінії.

Ця група символів є базовою в ігровому апараті. Як новачки, так і досвідчені Гемблери, можуть грати в Fruit Cocktail безкоштовно в демоверсію.

Грайте в онлайн-слот Fruit Cocktail і вигравайте великі винагороди!

Спеціальні символи аппарату

Fruit Cocktail games

Спеціальні знаки, як і базові, виконують свої функції в побудові виграшних комбінацій. Однак ці символи наділені більш широкими можливостями і мають у своєму розпорядженні великими виплатами.

Зображення коктейлю з фруктами – це Wild. Символ замінює інші знаки, за винятком логотипу Fruit Cocktail і картинки з полуничкою. Тим самим, Вайлд створює виграшні комбінації. Дикий знак виплачує від 100 до 2000 кредитів.

Емблема слота Fruit Cocktail – найбільш прибутковий символ, який виконує функцію розкиду і формує власні призові послідовності. Комбінація з 5 таких знаків приносить гравцеві суму в розмірі 5000 кредитів.

Картинка з полуничкою – це Bonus-символ, який в числі від 3 штук відкриває призову раунд.

Швидше запускайте Полунички ігровий автомат і забирайте виграш!

Бонусна гра

Бонусний тур запускається при появі на барабанах мінімум 3 картинок з полуничкою. У призовий грі в окремому вікні по периметру розташовуються знаки. По центру є 3 осередки, на яких будуть з’являтися спеціальні символи. Їх кількість в призовий ланцюжку обумовлює коефіцієнт множника. Курсор запуску черзі виділяє осередки, які утворилися на ігровому полі і вибирає виграшну комбінацію. Гемблери отримує виплату за кожну випала картинку. Якщо відобразиться напис «Вихід», то бонусна гра буде завершена. Максимальний множник х100 надається за картинку з логотипом ігрового автомата Полунички.

В онлайн автоматі Полунички є ще один різновид бонусної гри – це ризикований раунд. У цьому турі гравець може подвоїти свій поточний виграш. Для цього йому потрібно правильно вибрати колір масті закритою карти. Вірна відповідь забезпечить подвоєння суми на балансі геймера. У разі помилки виграні кошти будуть анульовані.

Збирайте в ігровому апараті Fruit Cocktail онлайн виграшні комбінації і отримуйте головний приз!

Стратегія гри

В онлайн-автоматі міститься 9 тематичних символів, які беруть участь у формуванні виграшних комбінацій. За кожним знаком закріплено свій коефіцієнт виплат. Послідовність утворюється після обертання барабанів. Перш ніж приступити до ігрового процесу, Гемблери потрібно відкрити розділ «Help». Тут міститься інформація про принципи гри в основному, бонусному і ризикованому раундах, а також описується структура активних ліній.

Після ознайомлення з теоретичними даними, геймеру слід зробити ставку для нарахування виплат за призову комбінацію. При цьому гравець може самостійно регулювати число задіяних ліній в слоті Fruit Cocktail. Після виконання описаних дій, Гемблери може обертати барабани в ручному режимі або включити автоматичні спини. Також можна ознайомитися зі стратегіями досвідчених гравців, які детально розкажуть, як виграти в цьому автоматі.

Додаток для телефону на Android

завантажити ігрові автомати безкоштовно Полунички

Розробники компанії Igrosoft подбали про функціональність і зручність слота. Вони створили спеціальне мобільний додаток для телефонів на Android, де можна скачати гру Fruit Cocktail.

Запускайте азартний ігровий автомат на смартфоні і забирайте максимальний виграш в розмірі 125 000 монет!

Сейчай выигрывают

Mala*** cейчас
выигрывает 882 грн
Conju*** cейчас
выигрывает 389 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 741 грн
Felha*** cейчас
выигрывает 783 грн
Gholbi*** cейчас
выигрывает 6 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 527 грн
La*** cейчас
выигрывает 932 грн
Opi*** cейчас
выигрывает 327 грн
Gra*** cейчас
выигрывает 157 грн
Mne*** cейчас
выигрывает 473 грн
Ado*** cейчас
выигрывает 616 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 4 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 160 грн
Te*** cейчас
выигрывает 382 грн
Muni*** cейчас
выигрывает 186 грн
Скачать