Вход

Ігровий автомат Lights

Играть на деньги
Виробник Netent
Рік випуску 2014
Барабани 5
Лінії 9
RTP 96,2%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Фріспіни

Ігровий слот для казино онлайн Lights був створений в 2014 році компанією Netent. Достаток Вайлдов – найпривабливіша риса відеослота. Як мінімум 2 спецсимволи з’являється при кожному новому запуску апарату. На нашому сайті пропонується перевірити унікальні властивості і протестувати цей і багато інших ігрові автомати на гроші і в демо версії.

Особливості автомата

Завдяки якісним анімаційним ефектам в грі створюється враження ліхтарів, що світяться. Символи парять в повітрі на тлі прекрасного пейзажу ранніх сутінків, а рухливі роздільники візуально виділяють 5 стовпців ілюстрацій. На задньому фоні також є легкі анімаційні ефекти, які створюють приємне відчуття живої природи на свіжому повітрі.

Особливу роль в сюжеті грають метелики, що світяться. Вони перелітають від одного елементу до іншого, наділяючи їх властивостями Wild. Якщо на екрані випалу комбінація з виплатою – вона також підсвічує яскравою лінією. Процес гри доповнює спокійна мелодія з мотивами з японської культури і ледве уловимими звуками цвіркунів.

Якщо хочете ознайомитися з розробками інших брендів, рекомендуємо звернути увагу на ігровий автомат Big Kahuna від Microgaming.

Символи і комбінації

Прості символи апарату – це 5 різновидів вуличних ліхтариків і 5 елементів у вигляді класичної карткової символіки. Нарахування нагород відбувається за правилом повторів зліва направо. Копії повинні знаходитися на одній з 9 ліній. Відключати лінії не можна: їх число фіксоване. Можна піднімати рівень ставки, множивши її на коефіцієнт від 1 до 10, а також регулювати номінальну вартість монети.

Найцінніші картинки (ліхтарі) створюють максимальну виплату за набір з п’яти. Нагороди розраховуються в ставках:

  • червоний – 1000;
  • жовтий – 750;
  • зелений – 500;
  • блакитний – 400;
  • синій – 300.

У основній частині гри на кожному спіні з’являється від 2 до 4 плаваючих Вайлдів. Вони замінюють будь-яку ілюстрацію, окрім Розкиду у вигляді золотого талісмана Инь-Янь. Властивість Wild привласнюється будь-яким ілюстраціям у випадковому порядку і переміщається рандомно на кожному новому спіні.

Бонусні раунди

Появу на екрані від 3 до 5 розкидів приносить гравцеві 10, 20 або 30 FS. При кожному фриспине випадає від 3 до 6 плаваючих спецсимволів Wild. У іншому ігрові правила аналогічні, міняється лише фонове зображення відеослота. Якщо в процесі безкоштовних обертань знову урозкид з’являється 3 і більше Scatter – користувачеві додається відповідна кількість бонусних спінів. Вайлди можуть замінювати Розкиди, що збільшує частоту запуску бонус-тура.

Сейчай выигрывают

Felha*** cейчас
выигрывает 506 грн
Nila*** cейчас
выигрывает 767 грн
Tygra*** cейчас
выигрывает 672 грн
Mne*** cейчас
выигрывает 460 грн
Ian*** cейчас
выигрывает 862 грн
Cere*** cейчас
выигрывает 267 грн
Mira*** cейчас
выигрывает 381 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 985 грн
Hu*** cейчас
выигрывает 526 грн
Gholbi*** cейчас
выигрывает 258 грн
Beaze*** cейчас
выигрывает 380 грн
Beaze*** cейчас
выигрывает 580 грн
Cere*** cейчас
выигрывает 266 грн
Aga*** cейчас
выигрывает 689 грн
Na*** cейчас
выигрывает 351 грн
Скачать