Вход

Ігровий автомат Mamma Mia

Играть на деньги
Виробник Betsoft
Дата релізу 2011
Барабани 5
Лінії до 30
RTP 93,46%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Тематична бонусна гра, фріспіни

Слот Mamma Mia – одна з розробок Betsoft з використанням об’ємної графіки. Апарат вийшов в 2011 році. У нього є фріспіни і ще 2 бонусні раунди, пов’язаних з сюжетом гри. Оцініть усі призові функції симулятора. На нашому сайті доступні як демо-версії, так і автомати на гроші.

Особливості автомата

Промо-ролик Мамма Мия знайомить користувачів з шеф-кухарем і офіціантом ресторану, які чекають строгого високопоставленого гостя. У центрі – сюжет про роботу успішного закладу, новини про яке публікують усі місцеві газети. На стандартному ігровому полі запускаються барабани, де з’являються картинки з кухонним шефом і іншими героями, а також елементами повсякденної роботи : блюда, плита, винні запаси, меню. Головне фірмове пригощання – італійська піца, яка служить Розкидом.

Запуск спінів супроводжується звуками і клацаннями, а виграші – веселими короткими мелодіями і фанфарами. Якщо вдалося заробити великий пул – спрацьовує анімація з доларовими купюрами, що падають. Старт бонусних функцій супроводжується короткими сюжетами в анімованій 3d графіці.

Якщо стиль оформлення і функціональність вас влаштовують, рекомендуємо зіграти ще в один симулятор від БетСофт – ігровий автомат 2 Million B.C.

Символи і комбінації

На апараті можна настроювати ставку і число ліній (до 30). Виплати формуються за однакові символи в ряд по лінії, починаючи з лівого барабана. Всього у слота 9 простих ілюстрацій. Нагороди по копіях персонажів починають виплачуватися з двох повторів, а по інших елементах гри – з трьох. Найбільші нагороди приносять картинки:

  • шеф-кухар – 500;
  • офіціант – 250;
  • гість закладу – 200;
  • коронне блюдо – 125;
  • меню і газета – 100.

Гравець може отримувати більше призових комбінацій за рахунок звичайних і додаткових Вайлдів. Після обертання дозволяється клікнути на будь-яку картинку, щоб перетворити її на Wild. Набір з 5 Вайлдов додає в загальний банк 500 ставок.

Бонусні раунди

Фріспіни запускаються при появі трьох піц. Уся символіка на час безкоштовних обертань замінюється новою: 7 інгредієнтів для приготування піци. У них є своя таблиця виплат. Найцінніші комбінації приносять до 1 000 ставок виграшу. На цьому етапі Wild не з’являється.

Якщо на екрані з’являється не менше три металевих крышек- запускається етап вибору випадкового бонуса. Гравець навмання отримує суму, приховану під кришкою.

При випаданні від 3 меню стартує додатковий раунд. У нім гравець заробляє бонус, допомагаючи шефові вибрати ідеальне блюдо для подання в закладі. Гість пробує їжу на смак і дає оцінку, від якої залежить виплата.

Сейчай выигрывают

Malo*** cейчас
выигрывает 821 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 23 грн
Opi*** cейчас
выигрывает 861 грн
Dala*** cейчас
выигрывает 184 грн
Mari*** cейчас
выигрывает 398 грн
Modi*** cейчас
выигрывает 22 грн
Mari*** cейчас
выигрывает 486 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 351 грн
Bu*** cейчас
выигрывает 863 грн
Nua*** cейчас
выигрывает 948 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 435 грн
Morlu*** cейчас
выигрывает 386 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 827 грн
Coi*** cейчас
выигрывает 486 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 395 грн
Скачать