Вход

Ігровий автомат Sizzling Hot

Sizzling Hot
Играть на деньги
Виробник Novomatic
Рік випуску 2007
Барабани 5
Лінії 5
RTP 96%
Спецсимволи Відсутні
Додаткові елементи Відсутні

Компанія Novomatic відома тим, що випускає популярні апарати, одним з них є – Sizzling Hot. Класичний автомат з 5 барабанами і 9 активними лініями, розроблений у фруктовій тематиці. Гра Sizzling Hot доступна у багатьох онлайн-казино в демо-режиме. З його допомогою можна без ризиків ознайомитися з усіма особливостями автомата. У такому режимі грати в ігрові автомати у Україні зможе будь-який той, що бажає.

Гравців притягне велика кількість бонусів в грі, спецсимволи і додатковий раунд, усе це сприяє захоплюючому проведенню часу і великим виграшам. Подібні характеристики готовий запропонувати і ігровий автомат Keks.

Онлайн автомат Компот

Особливості автомата

Автомат Компот простий і зрозумілий в управлінні. Кнопка “Lines” дозволяє вибрати, скільки ліній буде задіяно в грі. За допомогою клавіші “Coin Value” гравець вибирає номінал монети. Клавішею “Level” можна встановити розмір ставки на лінію – від 5 монет. Кнопка “Bet Max” фіксує найвищу ставку – 500 монет за один спін. Для запуску барабанів передбачена кнопка “Spin”. “Autoplay” – активує і зупиняє автоматичні спини барабанів. Максимально допустимий виграш автомата 500000 монет.

Символи автомату

Виграшні комбінації – це поєднання мінімум трьох однакових символів. Якщо за один спін з’являються декілька виграшних поєднань на різних активних лініях, вони усі оплачуються згідно з коефіцієнтами вартості символів. За кожен символ передбачаються різні призи. Щоб почати упевнено грати в Sizzling Hot, варто ознайомитися з усіма його символами. Вони представлені тематичними зображеннями: сливи, винограду, лимона, апельсина, вишні, зірки і цифри 7.

Спеціальні символи апарату

Sizzling Hot games

Компот ігровий автомат не передбачає спецсимвол Вайлд. Скаттер зображений у вигляді зірочки. Його поява, на жаль, не приносить гравцеві безкоштовні обертання. Замість цього, при випаданні трьох таких зірочок, виграш збільшується в 10 разів. При появі 5 Скатерів, гравець отримує множник призу ×250. Але найбільший доход проносить появу особливого символу – кавуна. При випаданні цього символу у будь-якому місці на барабанах – для користувача відкривається множник ×5000.

Бонусна гра

Бонусна гра в слоті Sizzling Hot онлайн – це можливість збільшити наявний приз в два рази. Ризик-гра на подвоєння стає доступною для гравця після кожного виграшу. Суть гри : геймеру треба вгадати колір гральної карти, що лежить сорочкою догори. Зайняття це досить ризиковане, оскільки у разі програшу останній виграш згорає. Але у разі правильної відповіді – сума множиться в два рази. Подвоювати приз в ризик-раунді можна необмежену кількість разів.

Стратегія гри

Як виграти в Sizzling Hot? Досить застосувати правильну і працюючу стратегію. Максимально вигідна тактика для цього ігрового слота – задіяти в грі усі лінії. Навіть при мінімальному розмірі ставок, виграш буде гарантований. Але чим вище ставки, тим велику суму вдасться виграти, коли випаде символ, що приносить множник призу.

Додаток для телефону на Android

Завантажити ігрові автомати безкоштовно Sizzling Hot

Грати в автомат Компот можна з будь-якого мобільного пристрою. А для користувачів ОС Android розробники представили мобільний додаток гри. Викачати гру Sizzling Hot можна безкоштовно. У мобільному застосуванні така ж тематика гри, як і у браузерній версії автомата, а також зберігаються усі умови і правила гри, бонуси і додаткові можливості. Граючи в додаток Компот не треба турбується про пам’ять телефону, додаток займає зовсім небагато місця, до того ж воно зручне у використанні і доступно у будь-який час.

Висновки

Класичний ігровий автомат Sizzling Hot розроблений з метою запропонувати гравцям відмінні умови для виграшу величезної суми. Розпочніть знайомство з автомата, спробувавши себе в демо-режиме, а далі застосовуйте безпрограшну стратегію для гри на реальні гроші.

Сейчай выигрывают

Mave*** cейчас
выигрывает 958 грн
Na*** cейчас
выигрывает 834 грн
Za*** cейчас
выигрывает 534 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 891 грн
Mave*** cейчас
выигрывает 864 грн
Adora*** cейчас
выигрывает 110 грн
Tygra*** cейчас
выигрывает 532 грн
Ni*** cейчас
выигрывает 140 грн
Au*** cейчас
выигрывает 87 грн
Morlu*** cейчас
выигрывает 89 грн
Fordre*** cейчас
выигрывает 9 грн
Ce*** cейчас
выигрывает 362 грн
Saithi*** cейчас
выигрывает 658 грн
Mira*** cейчас
выигрывает 430 грн
Sha*** cейчас
выигрывает 103 грн
Скачать