Вход

Ігровий автомат Space Wars

Space Wars
Играть на деньги
Виробник Netent
Дата виходу 2013
Барабанів 5
Лінії 40
RTP 96,75%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Відеослот Space Wars був створений розробниками компанії Netent в 2013 і відтоді входить в п’ятірку найбільш затребуваних ігрових апаратів компанії. Він є в лобі багатьох онлайн-майданчиків у всьому світі. Гравців притягають прості правила, механіка ре-спінів і часта поява цілих стовпців з 3-4 однаковими елементами. На нашому сайті у будь-який час можна протестувати будь-кого автомати України і зробити справжні ставки.

Особливості автомата

Сюжет симулятора Космічні Війни — захоплення дивних істот в Космосі. Усі події відбуваються на тлі зображення невідомої галактики. П’ять різних істот з інших планет і цінні кристали буквально парять у вакуумі. Вони розміщуються на екрані за схемою 5х4. Якщо гравцеві повезло з виграшною комбінацією, ці монстри потрапляють у величезну скляну колбу поряд з дисплеєм. Після цієї анімації спрацьовує призовий спін.

Символіка слота — 3d персонажі з якісною графікою. Елементи, що сформували комбінацію, підсвічують яскравою неоновою блискавкою. Музичний супровід гри динамічний, в стилі пригодницьких фільмів. У мелодію вплітаються таємничі звуки, що видаються космічними істотами.

Якщо ж фантастикою ви віддаєте перевагу над містиці, спробуйте грати в Blood Suckers онлайн.

Символи і комбінації

Виплати формують набори однакових символів — від 3 до 5 повторень. Ці однакові елементи повинні розміщуватися на одній з 40 ліній. Регулюється рівень ставки від 1 до 10. У апарату є 6 видів звичайних ілюстрацій і Уайлд. Важлива особливість автомата — часта поява в стовпчиках однакових символів, у тому числі Wild. Це істотно підвищує вірогідність заробітку мульти-выигрышей відразу по декількох лініях. Максимальні винагороди за довгі комбінації з 5 картинок:

  • червоний кристал — 1000;
  • жовтий прибулець, схожий на восьминіг — 400;
  • зелений монстр, схожий на комаху — 200;
  • інопланетний гість з трьома очима — 175;
  • прибулець у блакитному комбінезоні — 150;
  • фіолетовий гігант — 125.

Спецсимвол випадає тільки в 2-му і 4-му стовпці. Він підміняє будь-яку іншу картинку і не має власної вартості в таблиці виплат.

Бонусні раунди

Окремого бонусного етапу в грі Космічні Війни немає. Зате спрацьовує функція повторного безкоштовного запуску слота. Якщо на екрані сформувалася призова комбінація — запускається ре-спін, що по суті є аналогом фриспинов, але спрацьовує одноразово за успішне спін. Повністю оновлюється екран значень і додаткові нагороди плюсуються до загального банка.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Balla*** cейчас
выигрывает 8 rub
Thordi*** cейчас
выигрывает 577 rub
Bandi*** cейчас
выигрывает 335 rub
Sa*** cейчас
выигрывает 498 rub
Saithi*** cейчас
выигрывает 766 rub
Mala*** cейчас
выигрывает 552 rub
Landa*** cейчас
выигрывает 199 rub
Gra*** cейчас
выигрывает 632 rub
Ana*** cейчас
выигрывает 569 rub
Ari*** cейчас
выигрывает 767 rub
Da*** cейчас
выигрывает 44 rub
Lai*** cейчас
выигрывает 573 rub
Um*** cейчас
выигрывает 302 rub
Ba*** cейчас
выигрывает 364 rub
Mana*** cейчас
выигрывает 384 rub
Скачать