Вход

Ігровий автомат Star Dust

Star Dust
Играть на деньги
Виробник Microgaming
Дата виходу 2015
Барабанів 5
Ліній 40
RTP 96.59%
Спецсимволи Вайлд
Додаткові раунди Так

Відеослот Star Dust з’явився в 2015 році. Розробники компанії Microgaming з’єднали в одній грі 2 бонусні механіки: ре-спини останніх барабанів і фриспины за накопичення спеціальної ілюстрації. Спробувати слот-машину і зібрати 10 діамантів для старту етапу Free Spins ви можете прямо зараз. Рекомендуємо створити аккаунт, щоб відкрилася можливість запускати ігрові автомати на реальні гроші.

Особенности автомата

У апарату діє схема розміщення символів 5 х 4. Фонове зображення – космічні простори. Звучать мотиви мелодії, запозиченої з фільмів про наукову фантастику і освоєння космосу. На напівпрозорому фоні розміщується дисплей символів. Головний серед них – зображення галактики, де окрім достатку зірок, планет і астероїдів витають в космосі тисячі тонн зоряного пилу. Ці мікрочастинки як результат еволюції зірок створюють ефект, що світиться. Використовується проста графіка: статичні зображення підсвічують при формуванні нагороди.

Символи та комбінації

Всього передбачено 40 ліній. Настроюється номінал і ставка на лінію. Працює правило нарахування нагород за копії, починаючи з найлівішого краю. Максимальні виплати даються за лінію з 5 повторів (у ставках):

  • логотип – 1000;
  • помаранчевий камінь – 300;
  • жовтий кристалл- 200;
  • зелений діамант – 150;
  • блакитний діамант – 100.

Спецсимвол Star Dust служить Вайлдом. Він з’являється дуже часто групами по 2-4 у будь-яких стовпцях, допомагаючи заробити мульти-виграші.

Якщо віддаєте перевагу цікавій тематиці, можете також грати в Once Upon A Time онлайн.

Бонусні раунди

При появі на третьому барабані галактики, збираються кольорові камені. У такий спосіб заповнюється спеціальний лічильник, який потім запускає бонусні обертання. Разом можна отримати до 13 FS. Необхідно набрати 10 таких коштовностей.

На етапі Free Spins виплати розраховуються по 1024 можливим комбінаціям повторів. Якщо сформувався набір з 3 копій – запускається ре-спін 4-го і 5-го барабанів. При появі комбінації з 4 повторів

Сейчай выигрывают

Tygra*** cейчас
выигрывает 956 грн
Kele*** cейчас
выигрывает 478 грн
Andro*** cейчас
выигрывает 673 грн
Anaya*** cейчас
выигрывает 276 грн
Dala*** cейчас
выигрывает 381 грн
Bea*** cейчас
выигрывает 648 грн
Bu*** cейчас
выигрывает 158 грн
Beaze*** cейчас
выигрывает 720 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 319 грн
Peri*** cейчас
выигрывает 140 грн
Te*** cейчас
выигрывает 302 грн
Gholbi*** cейчас
выигрывает 679 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 731 грн
Da*** cейчас
выигрывает 40 грн
Bra*** cейчас
выигрывает 676 грн
Скачать