Вход

Ігровий автомат Sunrise Reels

Sunrise reels
Играть на деньги
Виробник Realistic Games
Рік випуску 2011
Барабани 3
Лінії 5
RTP 95,2%
Спецсимволи Відсутні
Додаткові елементи Відсутні

Автомат Sunrise Reels випустила компанія Realistic Games. Автомат розроблений в класичному стилі, з 3 барабанами і 5 лініями для ставок. Гра Sunrise Reels набирає популярність серед азартних гравців завдяки великій кількості бонусів, символів c фруктової тематикою, наявності ризик-ігри по шансах, бонусної гри і високого відсотка віддачі. Тому гравці часто вважають за краще грати в ігрові автомати в Україні зі справжніми ставками. Автомат доступний також в безкоштовному демонстраційному режимі.

онлайн автомат Sunrise Reels

Особливості автомата

За своїй зручності розробка нагадує автомат Lucky Haunter . Ігровий автомат Sunrise Reels розроблений з зручним і практичним інтерфейсом: з лівого і правого боку від барабана розташовані по дві ідентичних клавіші, більшого і меншого розмірів: за допомогою верхньої можна перейти в меню ігрового автомата, а нижня виконує функцію запуску слота. У правому нижньому кутку розташована кнопка включення / вимикання звуку, поруч клавіша основного меню програми. У ньому можна ознайомитися з правилами гри і бонусними опціями слота. Головне меню поділено на вкладки. На першій вкладці — «Auto-play», є можливість запуску автоматичного режиму запуску спинив. У вкладці «Bet» регулюється розмір ставки на один спін. Вкладка «Pay Table» відкриває таблицю з описом виграшів за випали фруктові комбінації. Крім того, тут можна ознайомитися зі схемами побудови ліній виплат на барабанах. У вкладці «Info» міститься вся корисна інформація про це ігровому автоматі

Символи автомата

Грати в Sunrise Reels і збирати виграшні комбінації символів дуже просто, так як в ньому представлена ​​ціла фруктова корзина, в якій: слива, виноград, лимон, кавун, апельсин і вишня. Крім фруктів в грі можуть з’являтися сімки, елементи з написом «Bar» і дзвіночки.

Спеціальні символи апарату

Sunrise Reels games

Тестуючи ігровий автомат Sunrise Reels, геймерів може здивувати відсутність спеціальних символів, в цій азартній грі основний упор був зроблений на високі коефіцієнти виплат за стандартні комбінації. Формування фруктових комбінацій — невід’ємна і дуже цікава частина гри. Фрукти складають виграшні поєднання, за які користувач отримує грошову винагороду. Оплачуються всі комбінації по-різному — відповідно до коефіцієнтів символів і величиною ставок, зроблених на активні лінії. При появі декількох призових ланцюжків на барабанах, виплати по ним підсумовуються.

Бонусна гра

Граючи в Sunrise Reels онлайн, геймер буде отримувати виграші настільки часто, що навіть не помітить відсутності в цій грі додаткових опцій. Спецсимволов, ризик-гри на подвоєння суми виграшу і бонусних раундів в слоті немає. Однак все це компенсується оригінальною особливістю ігрового автомата: однакові символи на кожному з барабанів можуть з’являтися не по одному, а цілими стеками, займаючи все три осередки по вертикалі. Ця опція в рази збільшує можливість отримання великого грошового призу в кожному з спинив.

Стратегія гри

Як виграти в Sunrise Reels? Щоб не піти в мінус, потрібно вибрати правильну стратегію. Одна з робочих тактик — активувати в грі все лінії. При такій стратегії навіть мінімальні ставки принесуть перемогу. Але рекомендується фіксувати максимальні ставки або вище середнього. Це дозволить відсотку виграшних комбінацій підвищуватися і збільшувати ваші шанси на виграш великої суми.

Додаток для телефону на Android

скачать игровые автоматы бесплатно Sunrise Reels

Розробники автомата випустили мобільний додаток Sunrise Reels для пристроїв на Android. Програма розроблена в тій же тематиці, з правилами гри і бонусами, що і основна версія автомата на сайтах казино. Додаток працює без блокування доступу, зі зручним інтерфейсом і якісною підтримкою користувачів в режимі 24/7. Завантажити гру Sunrise Reels можна безкоштовно.

Висновки

Азартна гра Sunrise Reels з високим відсотком віддачі і великою кількістю бонусів, підходить як новачкам, так і досвідченим геймерам. Грайте в автомат безкоштовно або приступайте до реальних виграшів, граючи на гроші.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Adrie*** cейчас
выигрывает 78 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 697 грн
Jo*** cейчас
выигрывает 720 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 582 грн
Androma*** cейчас
выигрывает 706 грн
Sha*** cейчас
выигрывает 500 грн
Gholbi*** cейчас
выигрывает 459 грн
Adrie*** cейчас
выигрывает 363 грн
Hu*** cейчас
выигрывает 753 грн
Fo*** cейчас
выигрывает 795 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 292 грн
La*** cейчас
выигрывает 544 грн
Ka*** cейчас
выигрывает 599 грн
Te*** cейчас
выигрывает 533 грн
Ce*** cейчас
выигрывает 891 грн
Скачать