Вход

Ігровий автомат The Avengers

The Avengers от Playtech
Играть на деньги
Виробник Playtech
Дата виходу 2016
Барабанів 5
Ліній 20
RTP 96.92%
Спецсимволи Вайлд, Скатер, Фріспіни
Додаткові раунди так

Апарат The Avengers за мотивами відомого фільму з комикс-героями Marvel був створений в 2016 році. Розробники з Playtech придумали унікальну слот-машину, в якій цікаві не лише супергерої. У неї є 4 варіанти бонусного етапу Стена Героев. Будь-який той, що бажає може на нашому сайті спробувати симулятор Месники і інші популярні ігрові автомати України онлайн.

Особливості автомата

Фільм Месники з’явився ще в 2012 році. До моменту створення ігрового автомата він вже був дуже відомий. Найяскравіші представники індустрії Marvel об’єдналися заради порятунку світу в одній історії. Тепер герої кінострічки стали основними символами слота. Гра розпочинається з відеозаставки знайомства з рятівниками: Captain America, Hulk, Nick Fury, Iron Man, Thor. Разом з іншими персонажами вони об’єдналися для порятунку міста.

Схема розміщення елементів – стандартна. Процес супроводжується ритмічною музикою із спецефектами при появі виграшних комбінацій або функцій. Відеослот насичений анімаційними ефектами, а у бонус-раундах навіть з’являються самі персонажі.

На таких же умовах пропонується грати в Chinese Kitchen онлайн.

Символи та комбінації

У апарату є 20 ліній, а виплати генеруються за повтори підряд від 3 ілюстрацій. Відлік ведеться з найлівішого краю. Найбільші нагороди в ставках приносять повтори 5 копій:

  • Вайлд (емблема орла) – 10 000;
  • Капітан Америка – 1000;
  • Тор і Залізна Людина – 500;
  • Чорна відьма і Нік Фури – 300.

Розкиди також приносять велику суму виграшу : від 3 до 100 загальних ставок без прив’язки до ліній.

Бонусні раунди

Бонус-тур Wall Of Heroes спрацьовує при появі від трьох логотипів гри. Користувачеві пропонується 20 значків, і серед них треба знайти 3 однакові персони. Після цього запуститься бонус-тур з 9 безкоштовних спінів. Властивості фріспінів залежать від вибраного героя.

  • Captain America унікальний множником від х 2 до х 5.
  • Hulk виконує роль Вайлда, займаючи увесь центральний стовпець постійно.
  • Iron Man створює множник, який росте кожні 3 обертання поступові від х1 до х3. На центральному осередку екрану значень з’являється Reactor — додатковий Вайлд.
  • Thor стріляє блискавками, перетворюючи звичайні картинки на Wild.

Після закінчення етапу користувач знову постає перед вибором значків. Він знову може запустити 9 фриспинов. Така механіка повторюється до тих пір, поки під значком не виявиться стоп-символ.

Апарат підключений до ще однієї бонусної гри – розіграш джекпотов 4 типів від провайдера. Це прогресивні суми, які можна дістати в міні-грі з відкриттям 20 осередків різних кольорів. Доступ до розіграшу відкривається випадково на будь-якому платному спіні.

Сейчай выигрывают

Um*** cейчас
выигрывает 96 грн
Shali*** cейчас
выигрывает 618 грн
Bu*** cейчас
выигрывает 441 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 109 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 992 грн
Ana*** cейчас
выигрывает 570 грн
Beaze*** cейчас
выигрывает 602 грн
Dala*** cейчас
выигрывает 129 грн
Hu*** cейчас
выигрывает 659 грн
Gho*** cейчас
выигрывает 33 грн
Balla*** cейчас
выигрывает 479 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 700 грн
Balla*** cейчас
выигрывает 521 грн
Buza*** cейчас
выигрывает 489 грн
Kathri*** cейчас
выигрывает 67 грн
Скачать