Вход

Ігровий автомат Totem Island

Totem Island
Играть на деньги
Виробник Evoplay
Дата виходу 2015
Барабанів 5
Лінії 20
RTP 93%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди так

Слот Totem Island з яскравим сюжетом об колоритного жителя острова вийшов в 2015 році. Розробка компанії Evoplay притягає фриспинами, множниками і тематичним туром з додатковою сумою виграшу. Цей і інші відомі ігрові автомати онлайн представлені на нашому порталі, тому можете приступити до геймингу у будь-який момент.

Особливості автомата

У ігорного апарату Острів Тотем стандартна схема положення символів 5х3. Зображення в осередках — тотеми і карткова символіка, оформлена у вигляді артефактів дикого поселення. Предмети ніби парять в повітрі. Поряд з дисплеєм значень знаходиться анімаційний персонаж — дикун. Герой супроводжує спини жестами, кивками і помахами магічним списом.

Для створення слот-машини використали ідею поклоніння древнім тотемам. Відеослот створили з елементами 3d графіків — ретельно деталізовані предмети і якісні зображення. Дії гравця супроводжуються клацаннями, а також короткими мелодіями під час виграшів.

Бажаєте змінити обстановку на динамічнішу – почніть грати в The Incredible Hulk онлайн.

Символи і комбінації

Для виграшів однакові елементи повинні знаходитися підряд на одній лінії. Всього на слоті передбачені 20 ліній. Виплати стартують з 3 і більше повторів простих зображень. Найбільші нагороди даються за 5 копій таких картинок:

  • синя маска — 2000;
  • червоний тотем — 1000;
  • кольорова маска з синьою бородою — 500;
  • знак туз — 300;
  • знак король — 150.

Окрім 10 різновидів звичайних ілюстрацій, у апарату є ще три спеціальних символів. Wild може з’являтися тільки в центральному стовпці значень. Він відразу розширюється на усю висоту і запускає ре-спін. Якщо перед стартом ре-спіна на екрані є розкид — вони зберігаються на місці. Scatter за повтори також приносить нагороди в загальних ставках. За 3 копії — 10, а за 4 — 50. Розкид з’являються у будь-яких колонках, окрім центральної. Bonus- символ не має власного потенціалу виплат і грає роль лише тригера для запуску додаткового раунду. Він не випадає на екрані під час фріспінів.

Бонусні раунди

По три і більше спецсимволи Scatter дається 20 фріспінів. Після закінчення безкоштовних оборотів гравець навмання вибирає картку. Він отримує один з додаткових привілеїв : множник х 2, х 3 або ще 20 FS. Множник збільшує в рази суму, отриману під час призового етапу.

Ще одна бонусна гра дається по три картки Bonus. Міняється інтерфейс апарату : на екрані пропонується вибір однакових каменів. Гравець вибирає будь-кого, і вони стають кольоровими. Ці кольори означають 4 різних стихії. Зібравши 3 камені однакового кольору певної стихії, користувач отримує грошовий подарунок.

Сейчай выигрывают

Landa*** cейчас
выигрывает 563 грн
Opi*** cейчас
выигрывает 294 грн
Gavi*** cейчас
выигрывает 402 грн
Ygg*** cейчас
выигрывает 427 грн
Mo*** cейчас
выигрывает 539 грн
Za*** cейчас
выигрывает 111 грн
Yuni*** cейчас
выигрывает 297 грн
Diana*** cейчас
выигрывает 47 грн
Bo*** cейчас
выигрывает 975 грн
Gholbi*** cейчас
выигрывает 668 грн
Ke*** cейчас
выигрывает 403 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 547 грн
Ni*** cейчас
выигрывает 361 грн
Kathri*** cейчас
выигрывает 144 грн
Peri*** cейчас
выигрывает 21 грн
Скачать