Вакансії

Адміністратор
02/05/2016
Графік роботи позмінний, 4/4 дні, з 10:00 до 23:00. Обов’язки: 1) Робота з гостями: зустріч гостей, прийом замовлень, складання та організація бенкетів та фуршетів, вирішення конфліктних ситуацій. 2) Контроль за роботою персоналу: своєчасна та правильна видача страв та напоїв, відповідна сервіровка столів та ін. Для цього небхідне досконале знання меню та правил сервіровки і подачі страв. 3) Закупка канцтоварів, необхідних для роботи ресторану матеріалів, посуду, скатертин, промтоварів. 4) Набір та навчання персоналу.
Вимоги до кандидата:
Бажано профільна або вища освіта, досвід роботи адміністратором або офіціантом, ОБОВ’ЯЗКОВЕ знання англійської на високому рівні, приємна зовнішність, стресостійкість, ініціативність, вміння вирішувати конфлікти, відповідальність, комунікабельність.
Заробітна плата: за домовленістю (ставка +премії та бонуси)
Офіціант
27/04/2016
Гнучкий графік з 10:00 до 23:00, але мінімум вісім годин в день. Можлива неповна зайнятість. Офіційне оформлення. Обов'язки: зустріч та обслуговування гостей, прийом замовлення, підготовка залів до роботи, сервіровка столів, контроль за чистотою залів, досконале знання меню.
Вимоги до кандидата:
Стать: жіноча Вік: 18-27 років Стаж роботи офіціантом: бажано. Знання англійської мови- вільне володіння, комунікабельність, відповідальність, чесність, вихованість, вміння працювати в команді. Приємна зовнішність та знання іноземних мов підвищує шанси :)
Заробітна плата: від 1500 (+ чайові)

Надіслати резюме

Виявлені наступні помилки:
Виберіть вакансію.
Введіть ваше ім'я.
Введіть контактний телефон.
Введіть символи з малюнка.
Вакансія *
Ваше ім'я *
Телефон *
Файл (резюме)
Примітки
Символи на малюнку *
 
Дякуємо!
Вашу заявку прийнято.
В робочий час вам зателефонує адміністратор

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix