Вход

Ігровий автомат X-Men

X-Men от Playtech
Играть на деньги
Виробник Playtech
Дата виходу 2010
Барабанів 5
Ліній 25
RTP 95%
Спецсимволи Вайлд, Скатер
Додаткові раунди Так

Один із слотів лінійки Marvel від провайдера Playtech присвячений супергероєві Росомасі і його команді помічників. На симуляторі X-Men передбачене два типи бонусних обертань, є особлива функція в основній грі і додаткові Вайлди на етапах фриспинов. Слот вийшов в 2010 році, коли з моменту першої екранізації Люди Ікс пройшло 10 років. Спробувати апарат пропонується прямо зараз. Після тестування можна авторизуватися і приступити до ігровим автоматам на реальні гроші.

Особливості автомата

Персонажі відеослота позаимствованы з фільму X-Men про людей з надсилами. Ці герої по-різному користувалися своїм даром, тому розділилися на два табори: добрих і злих персонажів. У основній частині гри вони попадаються урозкид, а під час фриспинов – тільки ілюстрації певної групи з одним героєм з протилежного табору. Також є призова X-Feature. Вона спрацьовує при появі в центрі екрану в шаховому порядку п’яти будь-яких позитивних героїв. У такому разі у банк гравця додається 5 загальних ставок.

Сітка розміщення символів стандартна. Ілюстрації на симуляторі оновлюються за принципом випадкової зупинки барабанів. Графіка застаріла, проте вона добре передає яскраві образи. На ритмічну мелодію накладаються звуки класичної слот-машины. При складанні комбінації спрацьовує проста анімація персонажів автомата.

Якщо хочете змінити гру на щось несерйозніше і забавніше, рекомендуємо грати в Monster Lab онлайн.

Символи та комбінації

Виплати на апараті формуються при появі двох копій Вайлдов або трьох копій будь-яких простих картинок підряд. Вони повинні розташовуватися на лінії (всього їх 25), починаючи з лівого краю. Розкид створює виплати при 2-5 повторах у будь-якій частині екрану. Максимальний виграш – 20 загальних ставок. Найбільш цінні ілюстрації можуть приносити такі нагороди (у ставках):

  • звичайний Wild – 10 000;
  • спеціальні Вайлди (професор і головний лиходій) – 1500;
  • Росомаха і його суперниця – 400.

У слота регулюється число ліній і кількість ставок на кожну з них. Є режим Max Bet.

Бонусні раунди

Три розкиди з логотипом X – men запускають етап Heroes Mode. Це безкоштовні спини, в яких беруть участь тільки сині символи і один лиходій, який служить Вайлдом. Якщо він з’явиться на центральному барабані – станеться перемикання в Villians Mode.

На другому етапі користувачеві дається 8 FS, де випадають тільки червоні картинки (лиходії) і 1 синя (додатковий Wild). Якщо професор з’явиться в центральному стовпці – спрацює повернення до безлимитному режиму фриспинов Heroes Mode. Якщо цього не станеться за 8 безкоштовних обертань – бонусна гра завершиться.

Сейчай выигрывают

Na*** cейчас
выигрывает 287 грн
Mari*** cейчас
выигрывает 403 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 541 грн
Bo*** cейчас
выигрывает 448 грн
Da*** cейчас
выигрывает 420 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 877 грн
Kele*** cейчас
выигрывает 136 грн
Mne*** cейчас
выигрывает 288 грн
Lai*** cейчас
выигрывает 401 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 615 грн
Bea*** cейчас
выигрывает 284 грн
Tho*** cейчас
выигрывает 558 грн
Dagda*** cейчас
выигрывает 363 грн
Jo*** cейчас
выигрывает 878 грн
Adora*** cейчас
выигрывает 145 грн
Скачать